درباره ما

چشم چین شنوا با بیش از 25 سال تجربه در زمینه تولید مربا


تولید مربا

مربایی از دل طبیعت


ارتباط مستقیم با کشاورزان محلی و استفاده از میوه هایی که در مرباهای ما استفاده می شوند. این امر نیاز به سطح بالایی از مهارت تولیدی ما و تامین کنندگان را شامل می شود که مربای چشم چین شنوا با افتخار توانسته به آن دست بیابد. لول های کیفیت و کارکنان ما با رعایت استانداردهای بالای ما از رشد مواد تشکیل دهنده مربا تا زمانی که مصرف کنندگان استفاده می کنند این اطمینان را به شما می دهند که از کیفیت و مزه محصول ما نهایت لذت را ببرید.

از این خوشحال هستیم که با اطمینان خاطر از میوه هایی استفاده می شود که سلامت مشتریان ما را به خطر نمی اندازد. پروسه تولید مربا ما به کارخانه مربای ما خاتمه پیدا نمی کند. از زمان کاشت میوه تا زمان دقیق برداشت آن ما سخت تلاش می کنیم تا بالاترین استانداردهای ممکن را حفظ کنیم.

تمامی محصولات ما از میوه ها و شکر ساخته شده اند. ما از افزودنی ها ، رنگ ها یا پرکننده ها استفاده نمی کنیم و همه محصولات ما بطور طبیعی از گیاهان دارویی و گلوتن وجود ندارد.


طعم واقعی مربا

ما عاشق به اشتراک گذاشتن طعم های خوشمزه ای هستیم که با آن بزرگ شدیم


مربای تولید شده 100% از میوه های طبیعی این لذت را برای شما تداعی خواهد کرد. تیم 1500 نفره مربای چشم چین همگی در تلاشند تا شما مشتری عزیز بهترین مزه را از یک مربا تجربه کنید.

ما عاشق به اشتراک گذاشتن طعم های خوشمزه ای هستیم که با آن بزرگ شدیم

مربا های ما